Heat Plus eelised

Heat Plus eelised

Infrapunase sooja põranda «HEAT PLUS» eelis alternatiivsete ruumi soojustussüsteemide ee
Infrapuna soojal põrandal «Heat Plus» on rida märkimisväärseid eeliseid enimlevinumate põrandasoojenduse süsteemide ees – vee ja kaabelsoojendus.

SOOJA PÕRANDA HEAT PLUS TÖÖPÕHIMÕTE

1. Ekspluateerimise kasumlikkus.
Ühe ruutmeetri põrandakatte all asub üks ruutmeeter karboonset lauskatet, energiatarve [he ruutmeetri kohta on võrdne kaabelsüsteemidega 0,16-0,21 kWt/ tunnis (kaabelsüsteemides paigaldatakse 1 ruutmeetri põrandakatte alla maksimaalselt 10 meetrit kaablit vahekaugusega 10-15 cm üksteisest). Tulemusena, kogu pinna soojendamine toimub kiiremini, seetõttu lülitab termoregulaator kogu süsteemi elektritarbimise kiiremini välja.

2.Universaalsus.
Sooja infrapuna põrandat võib kasutada mistahes katete: kivist või graniidist põrandaplaatide, laminaadi, vaipkatte, linoleumi soojustamiseks.

3. Paigaldamise lihtsus.
Sooja infrapuna põranda paigaldus on lihtne ning võtab vähe aega, selle paigaldamiseks ei pea olema spetsialist. Enamikel juhtudel toimuvad paigaldamistööd kuivades tingimustes, see tähendab, et soojendust ei tule valada üle betoonist tasanduskihiga.

4. Maksimaalne tõhusus
-Soojusallikana kasutatav karboon, sisselülitatuna 220В vooluvõrku, eraldab rohkem soojusenergiat, kui ükski teine kaabelsüsteemides kasutatav materjal sama elektritarbimise juures.
-Pole vajadust soojendada betoonist tasanduskihti (selle puudumise tõttu). Soe infrapuna põrand soojendab otse põrandakatet (laminaadi, linoleumi, vaipkatete korral) või siis 1-1,5 cm liimikihti (graniidist või kivist põrandaplaadi korral).

5. Mõju tervisele
Soe infrapunapõrand mõjub soodsalt tervisele. Eksisteerib üle 30 haigestumise, mida meditsiin ravib tänapäeval infrapunakiirguse abil. Tuletame meelde, et sooja infrapuna põranda kiirgus koosneb 90% pikalainelisest infrapunakiirgusest.

6. Paindlikkus.
Sooja infrapuna põranda abil saate Te soojustada horisontaalseid, vertikaalseid, kaldus, ümaraid ja reljeefseid pindu.

7. Mobiilsus
Soovi korral võite soetada sooja põranda kaasaskantavat varianti, mille abil saate soojustada oma magamiskohta, tugitooli, töökohta, aia või oma lemmiklooma lamamiskohta. Samuti võib antud komplekti kasutada avariisoojustamise vahendina.

8. Vastupidavus mehaanilistele kahjustustele.
Mehaanilise kahjustuse korral muutub kõlbmatuks vaid rikutud osa kilest. Ülejäänud, kahjustamata kile osa on töökõlblik tavapärases režiimis. Kile on korrosiooni- ja lagunemiskindel (kile valmistamiseks kasutatava polümeeri lagunemise aeg ületab mitmekordselt paljude ehitiste eluiga).

Recent Posts

XVIII RAHVUSVAHELINE EHITUSMESS

Tere kallid kliendid.
Meil on meеldiv teid näha XVIII RAHVUSVAHELISEL EHITUSMESSIL Eesti Näitusel 2.-5- aprill Tallinnas.
Me asume teisel korrusel, B korpuses, boks B2.-12.
Selleks Näituseks meie kompaania valmistas usi tooteid, mis saad näha ainult nätusel ja kohe tellida.
Foto eelmise 2013 aasta näituselt.

Mess-2013

  1. Infrapunakile uus põlvkond 1 Reply