Tehnoloogia

Informatsioon

VIIMASE PÕLVKONNA INNOVATIIVNE TEHNOLOOGIA

Infrapuna küttekile «Heat plus» on viimane sõna ruumide soojenduse valdkonnas. Infrapuna küttekile tööpõhimõte on laenatud päikeselt ning selle aluseks on pikalaineline infrapunaspektri kiirgus, mis puutudes kokku mistahes pinnaga soojendavad selle.
Infrapuna küttekile «Heat plus» koosneb ohututest ja ökoloogiliselt puhastest materjalidest ning kujutab endast kilet paksusega 0,89 mm, mis koosneb kuuest tehnoloogilisest kihist (erinevalt vene turul pakutavatest analoogides, mis koosnevad 2-3 kihist).

Infrapuna küttekilet «Heat plus» saab kasutada põhi-või lisakütte süsteemina igat tüüpi majas või mõnes muus tsiviilehitises (elu- ja bürooruumid, tööstusobjektid, ostukeskused, haiglad, koolid, samuti maapealsete ja maa-aluste objektide ehitamisel, sissesõiduteede, lennuradade, autoparklate, välitreppide ja spordiväljakute soojendusena).

Samuti võib kile abil soojustada mistahes horisontaal- ning vertikaalpindu, mis ei pea olema tingimata tasapinnalised. Kilega saab soojustada katust, lage, kolonne või muid sisustuse detaile. Seejuures on väga tähtis asjaolu, et paigaldamise lihtsus ei nõua aluspinna lisatöötlust või ettevalmistust (betoonist tasanduskihti), kile omadused (kerge, paindlik, vastupidav) võimaldavad kasutada seda korduvalt.

Infrapuna küttekile «Heat plus» säästab teie raha ja aega, kuna ei nõua kulutusi kütteseadmete paigaldamiseks ning kallihinnaliste küttesüsteemide projekteerimiseks. Küttekile kõrge praktilisus seisneb selle kiires ning lihtsas paigaldamises, kallite seadmete puudumises küttesüsteemi paigaldamiseks, seadmete kasutamise ning temperatuurirežiimi seadistamise lihtsuses, seejuures vabanevad pinnad oluliselt ning puudub süsteemi sulamise oht. Erinevalt teistest küttesüsteemidest, saavutab meie kile seadistatud temperatuuri kõige lühema ajaga (5 min), kaasaegsetes tingimustes tähendab see rahalist kokkuhoidu küttekulude pealt ning kütte kasutamise mugavus.

Mis on pikalaineline infrapunakiirgus?

1. Ökoloogiliselt puhas soojusallikas — mõjub soodsalt inimorganismile
2. Ei kiirga elektromagnetilisi laineid
3. Summutab staatilist elektrit.
4. Ioniseerib õhku (eemaldab lõhnu, steriliseerib õhku ning annab antiseptilisi omadusi).
5. Soodustab loomade ja taimede kasvu.
Küttesüsteemi «Heat Plus» ekspluateerimisel kasutatakse termoregulaator. Me kasutame korea päritolu kõrgkvaliteetseid termoisolaatoreid.
Kile paigaldatakse mistahes aluspõhjale ning ükskõik millise lõppkatte alla – vaipkate, laminaat, parkett, plaat, linoleum jne.
Meie küttesüsteemi oluliseks eeliseks on kokkuhoid küttekulude pealt ning lisaks märkimisväärne kasu inimorganismi jaoks.
Olles praktiline ning usaldusväärne materjal, on infrapuna küttekile «Heat plus» vastupidavmehaaniliste kahjustuste eest. Mehaanilise kahjustuse korral muutub kõlbmatuks vaid rikutud osa kilest. Ülejäänud, kahjustamata kile osa on töökõlblik tavapärases režiimis. Kile on korrosiooni- ja lagunemiskindel (kile valmistamiseks kasutatava polümeeri lagunemise aeg ületab mitmekordselt paljude ehitiste eluiga).
Soovi korral võite soetada sooja põranda kaasaskantavat varianti, mille abil saate soojustada oma magamiskohta, tugitooli, töökohta, aia või oma lemmiklooma lamamiskohta. Samuti võib antud komplekti kasutada avariisoojustamise vahendina.
Tänapäeval pole infrapuna küte enam luksus, sest infrapunalainete raviv toime on tuntud üle maailma. Kui Te otsustate kasutada meie toodet kodu, kontori või mõne muu ruumi kütteseadmes, siis koos selle tootega tagate Te objekti kvaliteetse ning tõhusa soojustuse. Garantii, mille meie ettevõte annab Teile toodangu ostmisel, tasub ära kile väärtuse väga lühikese ajaga. Teised ettevõtted pürgivad hinnaalanduse poole, meie aga võitleme küttesüsteemi kvaliteedi ja ohutuse tõstmise eest.

Recent Posts

XVIII RAHVUSVAHELINE EHITUSMESS

Tere kallid kliendid.
Meil on meеldiv teid näha XVIII RAHVUSVAHELISEL EHITUSMESSIL Eesti Näitusel 2.-5- aprill Tallinnas.
Me asume teisel korrusel, B korpuses, boks B2.-12.
Selleks Näituseks meie kompaania valmistas usi tooteid, mis saad näha ainult nätusel ja kohe tellida.
Foto eelmise 2013 aasta näituselt.

Mess-2013

  1. Infrapunakile uus põlvkond 1 Reply