Lakke paigaldamine

Lakke paigaldamine

Home-Plan-01

1. Kile kulu arvestamine
Maja üldpind on 64 m2. Põhikütteks kulub võimsust 6400 W (64*100=6400). Seega 220 W/m2 võimsusega küttekile suurus 29 m2. Arvutustes tuleb arvestada, et kile tippkoormus on 6,4 kW, keskmine tarbimine aga moodustab 30% sellest suurusest (s.t. kuskil 2 kW). Kui teie majas on piiratud sisendvõimsus, ning sellest jääb puudu, siis on vaja valmistada juhtimiskapp küttesüsteemi järk-järgulise sisselülitamisega. Tsoonide vahelduv sisselülitamine hakkab koormust ümber jaotama, vähendades võrgu koormust 2 korda. Selles aitavad teid meie spetsialistid.

2. Peegeldava aluskatte kulu arvestamine
Aluskatet võetakse vastavalt ruumi kogupindalale – 64 m2. On olemas kaks aluskatte varianti. Parem ja soodsam. Parem – korea aluskate vahustatud kautšuki põhjal. Soodsam – vene aluskate vahustatud polüetüleeni põhjal. Erinevus seisneb selles, et vahustatud kautšuk ei deformeeru aja möödudes, see tähendab, et ta ei kaota oma termoisoleerivaid omadusi, erinevalt vahustatud polüetüleenist. Nagu Te saate aru, siis küttekilega ei kaeta lae kogupinda, vaid ainult pool. Küttekilet tuleb paigaldada selliste ruumi osade kohal, kus viibivad inimesed. Ning vastupidi “surnud tsoonide” kohal kilet ei paigaldata.

3. Termoregulaator
Termoregulaator on vajalik temperatuuri kontrollimiseks. Eksisteerib selliseid termoregulaatoreid, mis kontrollib ainult põranda temperatuuri ning on olemas selliseid termoregulaatoreid, mis kontrollivad nii põranda, kui ka õhu temperatuuri. Samuti võivad mõned termoregulaatorid olla selliste funktsioonidega, nagu sensori kalibreerimine, igapäevane temperatuurirežiimi programmeerimine, kaitse laste eest jm. Koguse arvutamisel tuleb arvestada, et üks termoregulaator on reeglina mõeldud 16A-le, mis tähendab et selle külge saab ühendada kuni 3,5 kW sooja põrandat (15m2 kilet). Kui Te tahate ühe termoregulaatori külge ühendada suurema hulga kilet, siis tuleb ühendus teostada läbi kontaktori, mis sobib Teie koormuse jaoks. Meie juhul me paigaldame tuppa, esikusse, elutuppa ja kööki elektroonsed programmeeritavad termoregulaatorid ( MenredE 51/4 tk. ), tualetti ja teh. ruumi – mehhaanilised termoregulaatorid  ( MenredRTC 70/2 tk. ).

4. Paigaldamiseks mõeldud kulumaterjali arvestamine

– Juhe – kütte ühendamiseks termoregulaatori külge, arvestades, et 1 m2 kile peale kulub 1 meeter juhet ( kokku 44 meetrit ).

– Otsikud  – Kaabli ühendamiseks kile külge, arvestades, et 1 m2 kile peale kulub 1 otsik ( kokku 44 tükki ).

– Aasad – otsikute ühendamiseks kile külge, arvestades, et 1 m2 kile peale kulub 1 was ( kokku 44 tükki ).

– Bituumenlint –  kaabli ja kile ühenduskohtade ning vaskplaatide isoleerimiseks, arvestades, et 1 m2 infrapunakile peale kulub 15 cm bituumenlinti ( kokku 6,6 meetrit ).

– PVC isolatsioonilint – lauskile lõikeääre isoleerimiseks, arvestades, et 1 m2 kile peale kulub 1 rull isolatsioonilinti ( kokku kulub meie juhul 1 rull ).

– Kuumakindel teip – küttesüsteemi elementide kinnitamiseks, arvestades, et 4 m2 kile peale kulub 1 rull teipi ( kokku 11 rulli ).

3D room maket

Infrapunasoojendeid võib katta kipsplaatide või tekstiilist pinglagedega.
Ei tohi kasutada metalliseerituid kilesid ja plastikpaneele.

Recent Posts

XVIII RAHVUSVAHELINE EHITUSMESS

Tere kallid kliendid.
Meil on meеldiv teid näha XVIII RAHVUSVAHELISEL EHITUSMESSIL Eesti Näitusel 2.-5- aprill Tallinnas.
Me asume teisel korrusel, B korpuses, boks B2.-12.
Selleks Näituseks meie kompaania valmistas usi tooteid, mis saad näha ainult nätusel ja kohe tellida.
Foto eelmise 2013 aasta näituselt.

Mess-2013

  1. Infrapunakile uus põlvkond 1 Reply